قوانین سایت


قوانین سایت

  • تمام اطلاعات کاربران در سایت محرمانه بوده و به هیج وجه در اختیار دیگران قرار داده نخواهد شد.
  • کاربر موظف است قبل از خرید ازسایت ، نسبت به مطالعه کامل قوانین خرید اقدام نماید.
  • تمام مطالب قرار گرفته در سایت مغایرتی با قوانین جمهوری اسلامی ایران ندارد و نخواهد داشت.
  • مالکیت محتوا یا مجوز بهره‌بردای از محتوا، متعلق به ما می‌باشد. همچنین حقوق طراحی، ترکیب، و نما و حس وب سایت متعلق به ما است. کلیه‌ی محتوای موجود در ایران گنج مشمول حقوق مالکیت معنوی و حقوق مؤلف می‌شود.
  • شما با استفاده از وب سایت ما، می‌پذیرید هیچ محتوایی را بازتوزیع نمی‌کنید، کپی نمی‌کنید، تغییر نمی‌دهید، انتقال نمی‌دهید، واگذار نمی‌کنید، نمی‌فروشید، اجاره نمی‌دهید، قرض نمی‌دهید، ویرایش نمی‌کنید، اقتباس نمی‌کنید، و در قالب دیگری قرار نمی‌دهید (مگر آنکه مشخصا در این توافقنامه اجازه داده شده باشد)، و از این محتوا برای هیچ مقصودی که ما مشخصا بیان نکرده‌ایم، استفاده نخواهید کرد. اگر محتوای ما را دوست دارید، به جای آنکه محتوای وبسایت را برای دیگران بفرستید، لطفا دیگران را به استفاده از وبسایت ما تشویق کنید!
  • انتشار مطالب عمومی سایت در وب سایت های دیگر منوط به درج لینک منبع می باشد.
  • انتشار مطالب خریداری شده از سایت در وب سایت ها و یا دوستان و یا هر جای دیگری ممنوع است.
  • با دسترسی به مطالب و خدمات ما شما موافق تمام این شرایط و ضوابط هستید.

 

قوانین خرید پروژه

کاربر گرامی قبل از خرید پروژه حتما قوانینی که در زیر نوشته شده است را به دقت خوانده و پس از تایید به مرحله پرداخت وارد شوید.

قانون اول :

وجه پرداختی در قبال خرید پروژه به هیج وجه قابل بازگشت نمی باشد.

قانون دوم :

کاربر گرامی اطلاعات نوشته شده برای هر پروژه را بدقت بخوانید و بررسی نمایید که آیا این پروژه مورد نظر شما می باشد و سپس وارد مرحله پرداخت شوید به دلیل اینکه بعد از پرداخت مبلغ هیچ موردی قابل قبول نیست .

قانون سوم :

پروژه ها توسط کارشناسان سایت تست شده اند لذا در صورت خرید پروژه فقط ایراداتی قابل قبول است که کارشناسان ما دوباره پروژه را تست کنند و اگر مشکل داشت پروژه اصلاح شده و به کاربر ارسال می شود.

قانون چهارم :

مشکلاتی از قبیل اینکه من پروژه به زبان سی شارپ می خواستم ولی پروژه به زبان دیگری می باشد به هیچ وجه قابل قبول نیست لذا قبل از خرید حتما توضیحات پروژه را بدقت مطالعه نمایید.

قانون پنجم :

برای خرید پروژه نیازی به خرید VIP نمی باشد.

قانون ششم :

لینک دانلود پروژه به مدت 24 ساعت فعال می باشد لذا بعد از اتمام 24 ساعت لینک دانلود غیر فعال می شود.